Kurumsal

Şirketimiz ve Felsefemiz

Ulus Teknoloji Hizmetleri siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu en uygun ve iş görebilirlik oranı en yüksek ürünleri tespit edip size en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Talepleriniz doğrultusunda, ihtiyacınız olan en doğru ve en ekonomik ürünlerin keşif ve projelendirilmesi ,profesyonel ekibimiz tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Satışını yapmış olduğumuz ,elektronik & güvenlik sistemlerinin satış ve satış sonrası servis hizmetlerine maksimum düzeyde önem veren firmamız ; bünyesinde bulundurmuş olduğu profesyonel ve deneyimli teknisyen kadrosu ile siz değerli müşterilerine enkaliteli ve en hızlı servis hizmetini vermek için , kendini hergün yenilemektedir.

2011 yılı içerisinde uzun ve yoğun bir AR-GE sürecinden sonra sizlerden gelen talepler ve teknolojik gelişmeler dikkate alınarak,Portföyümüzdeki ürünlere ek olarak ''Teknoloji, kalite, performans'' kriterlerinden taviz vermeden tüm projelerinize en iyi çözümü bulabileceğinizi düşündüğümüz yeni ürün yelpazemizi beğeneceğinizi ümit ediyoruz.

Günden güne gelişen kadromuzla ve yeni satış prensiplerimizle sizlere daha iyi hizmeti sunmak amacı ile hizmet anlayışımızda bir takım değişiklşikler yaptığımızı bildirmenin sevinci içerisindeyiz.

Sizler için hazırladığımız fırsatlar ile satış montaj aşamasında teknik destek ve sonrasındada her zaman daha iyi hizmet verme arzusu içerisinde bulunacağız.

Sizinle iş birliğine her zaman hazır olduğumuz ve bundan gurur duyacağımızı bilmenizi isteriz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ


DSC Alarm SistemleriEngoper Personel Takip ProgramıMakim Turnike SistemleriSamsung CCTV Kamera Sistemleri
Panasonic CCTV Kamera SistemleriHID Kartlı Geçiş SistemleriNice Bariyer Otopark SistemleriÖzak Turnikeli Geçiş Sistemleri
LG CCTV Kamera SistemleriNeutron CCTV Kamera SistemleriSoyal Kartlı Geçiş SistemleriHanvon Yüz Tanıma Geçiş Sistemleri
HKVISION CCTV Kamera SistemleriMultitek Görüntülü Diafon SistemleriMas Görüntülü Diafon SistemleriCommax Görüntülü Diafon Sistemleri
Pro-LineNa-De Görüntülü Diafon SistemleriZKTeco